Blog

Yelkenli İle Yoga ve Dalış Turu 2016

1-8 Ağustos 2016 haftasında, her seviye için uygun olan yoga ve dalış haftamızda bize katılın. Birlikte yepyeni dünyalara yelken açalım. Bedeniniz ve zihniniz özgürleşirken, doğanın mükemmelliği içinde kendinizi yenileyin.


Suzuki Metodu ile Keman Eğitimi

Suzuki metodu nedir, sizi nasıl bir süreç bekler? Suzuki metodu ile eğitime başlayan çocuklar neden bu kadar başarılı ve mutlu oluyorlar?


Tekne Üzerinde Yoga Tatili

Bizimle yepyeni dünyalara yelken açın. Bedeniniz ve zihniniz özgürleşsin. Doğanın mükemmelliği içinde kendinizi yenileyin.


Her Yaş İçin Müzik ve Yoga

Her insan müthiş bir potansiyel ile doğar. Ancak, hangi yeteneklerimizin gelişeceğini çevre koşulları ve aldığımız eğitimler belirler. Öğrenmek aslında kendi içinizdeki yeteneğin uyandırılmasıdır ve başarı iyi bir eğitimle mümkündür. Bebekler kendileriyle ilgilenen kişinin desteğiyle hem kendi bedenlerini, hem de çevreyi tanımaya başlarlar; çocuklar oyunla öğrenirler, gençler dinamik enerjilerini kullanarak; yetişkinler günlük yaşamın stresinden uzaklaşıp özgürlüklerini farkına varmaya ihtiyaç duyarlar; yaş ilerlerken bedensel sağlığı güçlendirerek içindeki bilgeliği ve yaratıcılığı keşfetme zamanıdır.